10€
Atlaide pirmajam pasūtījumam
Beramie materiāli ar piegādi Rīgā un Rīgas rajonā online
Pasūtiet beramās kravas caur ZOLT platformu un saņemiet piegādi jau nākamajā dienā. Beramie materiāli ir pārbaudīti laboratorijā un ir smilšu ieguves atļauja

Vai jums ir nepieciešami beramie materiāli? Pasūtiet lietotnē ar bezmaksas piegādi!

Beramajās kravās ietilpst tādi materiāli kā smilts un melnzeme. Tos varam piegādāt sākot no 5m3 un līdz pat 8m3 vienā piegādes reizē. Ja vēlaties pasūtīt lielāku apjomu, tad ir nepieciešams veikt vairākus pasūtījumus, jo kravnesības ierobežojumu dēļ varam piegādāt tikai līdz 10 tonnām vienā reizē. Ja interesē lielāki apjomi, piemēram, sākot no 200m3, tad iespējams izstrādāt individuālu piedāvājumu. Lai noskaidrotu cenas lielākiem apjomiem, rakstiet mums uz e-pastu birojs@zoltapp.lv

Kravas tipa izvēle

ZOLT piedāvā vairākus beramos materiālus. Galvenie no piedāvātajiem ir smilts un melnzeme. Šie ir visizplatītākie beramie materiāli būvniecībā un mājsaimniecības darbos. Visi pieejamie materiāli tiek piegādāti būvgružu konteineros, un tos iespējams izbērt Jums nepieciešamajā vietā un laikā.

Smilts
Melnzeme
Konteineru izmēri un iebraukšanas ierobežojumi

Jānorāda izvēlētā materiāla izbēršanas vieta un jānodrošina piekļuve norādītajai vietai. Par kravas izbēršanas vietas saskaņošanu un citiem juridiskajiem jautājumiem atbild pasūtītājs.

Minimālās prasības mašīnas iebraukšanai ar konteineru:

Lai mašīna varētu piegādāt un bez problēmām izbērt kravu, klienta piebraucamā ceļa platumam jābūt vismaz 3 m, augstumam vismaz 3,7 m un ceļa garumam vismaz 15 m (taisna josla).

5 m3

6 m3

7 m3

8 m3

Jums atliek vien izvēlēties piegādes laiku un vietu lietotnē ZOLT
Piegādes punktu
Nomas termiņu
Pakalpojumu sniedzēju
!

Jaunajiem lietotājiem paredzēta atlaide 10 eiro apmērā pirmajam pasūtījumam!

Doties uz konteinera pasūtījuma lapu?

Lejupielādēt mobilo aplikāciju, izmantojot Google Play un App Store