10€
Atlaide pirmajam pasūtījumam
Šķiroto atkritumu konteineri ZOLT
Būvgružu izvešana jāveic atbilstoši noteikumiem, šādus atkritumus nevar izmest parastā veidā. ZOLT palīdzēs pareizi utilizēt būvniecības atkritumus.

Konteineru noma priekš šķirotiem materiāliem par ļoti pieejamām cenām

Būvniecības procesā radušos šķirojamos materiālus vajadzētu utilizēt, izmantojot tam paredzētus liela izmēra konteinerus. Šķirojamo atkritumu konteineros var ievietot tikai tos materiālus, priekš kuriem pasūtīts konteiners, piemēram, papīrs un kartons vai arī koka iepakojums. Taču tas arī nozīmē to, ka par pašu konteineru un tā saturu nav jāmaksā, jānosedz tikai piegādes izmaksas. Šķirotos būvniecības atkritumus nedrīkst izmest piemājas konteineros vai arī novietot tos neatbilstošās vietās. Tas attiecas gan uz privātpersonām, gan uz būvuzņēmumiem.

Kādus šķirotos atkritumus mēs pieņemam

Katram no šiem materiāliem jāpasūta atsevišķs konteiners

Papīru un kartonu

Koka iepakojumu

Tīrus būvgružus

Priekšrocības strādāt ar mums

Pasūtījumi tiek veikti caur mūsu mājaslapu vai aplikāciju, kurā iespējams izvēlēties lētāko cenu uz Jūsu objektu no dažādiem piegādātājiem.

Ja norādīsiet vēlamo laiku, kurā ierasties, tad dispečeri parūpēsies par to, lai konteiners pie Jums nonāktu pēc iespējas precīzākā laikā.

Aplikācijā varat sekot līdzi šofera atrašanās vietai, kad konteiners uzsācis ceļu pie Jums

ZOLT bieži izsludina dažādus konkursus un akcijas konteineriem, kas ļauj pasūtīt konteineru lētāk, kā jebkur citur.

Būvgružus nedrīkst izmest

Būvgružus nedrīkst izmest parastajos piemājas konteineros vai novietot neatbilstošā vietā. Tie var piesārņot apkārtējo vidi, kaitējot tai. Būvgruži rodas celtniecības un plaša mēroga remontdarbu procesā, tos rada privātpersonas un būvuzņēmumi. Pie tiem pieder: Kieģeļi, Koks, Rēģipsis, Materiālu iepakojums un citi atkritumi, kas rodas būvniecības procesā.

Izvēlieties konteinera izmēru

Piegādes punktu

Piegādes datumu un laiku

Saņem pasūtījumu

Doties uz konteinera pasūtījuma lapu?

Lejupielādēt mobilo aplikāciju, izmantojot Google Play un App Store