10€
Atlaide pirmajam pasūtījumam
Vai Jūs nodarbojaties ar atkritumu izvešanu? Kļūstiet par ZOLT partneri!
Pateicoties ZOLT, Jūs iegūsiet daudz jaunu klientu, Jūs varēsiet realizēt visu savu potenciālu, palielināt ienākumus un veicināt atkritumu pareizo pārstrādi Rīgā.

Kā kļūt par ZOLT partneri un kādēļ tas ir vajadzīgs

Vai Jūs nodarbojaties ar būvgružu un lielgabarīta atkritumu izvešanu vai iznomājiet atkritumu konteinerus? Kļūstiet par ZOLT partneri un saņemiet šādas priekšrocības:
Automatizēts klientu piesaistes un pasūtījumu veikšanas process
Piekļuve pasūtījumu pārvaldīšanas administratīvajam panelim
Jauni klienti, jaunas iespējas, uzņēmuma ienākumu palielināšana
Informācija par konteineriem pastāvīgi atjaunojas (kādi apjomi ir pieejami, kādās adresēs atrodas iznomātās tvertnes, kad beidzas nomas termiņš).
Automatizēta rēķinu sastādīšana uzņēmuma grāmatvedībai
Iespēja izsekot katra autovadītāja atrašanās vietai
Priekšrocības strādāt ar mums
Par Jums uzzinās lietotāji visā Rīgas rajonā, arī privātpersonām, būvuzņēmumiem un celtniecības firmām būs vieglāk Jūs atrast. Turklāt savā rīcībā Jūs saņemsiet digitālo platformu.
Kļūstot par ZOLT lietotnes dalībnieku, Jūs saņemsiet iespēju realizēt visu savu potenciālu, palielināt uzņēmuma ienākumus un paaugstināt uzņēmuma reitingu pakalpojumu patērētāju acīs.
Izmantot tiešsaistes platformu ir vieglāk, nekā fiziskus dokumentus (blociņus, mapes ar informāciju, izdrukātās lapas). Turklāt tas būs noderīgi arī biznesā, jo tagad Jums būs iespēja analizēt katras konteineru grupas pieprasījumu, iegādāties papildu tikai tos konteinerus, kuri ir pieprasīti un netērēt naudu uz tiem, kuru pieprasījums ir ļoti mazs.
ZOLT sadarbības partneri:
SIA ”NIKA MI”
SIA ”G2.LV”
SIA ”Eco Baltia vide”
SIA ”T-metāls”
SIA “Sandi Holding”
SIA “TM Capital”
SIA “ĶILUPE”
SIA “Ēku demontāža”
SIA "EKO OSTA"
Mēs aicinām uz sadarbību jaunus pakalpojumu sniedzējus! Novērtējiet visas ZOLT priekšrocības un kļūstiet par mūsu pastāvīgu partneri.

Lejupielādēt mobilo aplikāciju, izmantojot Google Play un App Store