10€
Atlaide pirmajam pasūtījumam
Izmantojot ZOLT, būvgružu konteineru pasūtīšana ir kļuvusi vienkāršāka
ZOLT ir mobilā lietotne, ar kuras palīdzību jūs varat organizēt būvgružu, lielgabarīta atkritumu un lielu zemes apjomu steidzamu izvešanu un utilizāciju
04.04.2022

ZOLT ir mobilā lietotne, ar kuras palīdzību jūs varat organizēt būvgružu, lielgabarīta atkritumu un lielu zemes apjomu steidzamu izvešanu un utilizāciju. Tas ir optimāls risinājums privātpersonām, lieliem un maziem uzņēmumiem gadijumos, kad nepieciešams attīrīt komerctelpas vai privāto īpašumu no visāda veida atkritumiem.

Kā izmantot Zolt lietotni? Zolt lietotnes ērtums ļauj ātri un vienkārši atrisināt būvgružu vai citu atkritumu izvešanas problēmu, no būvobjekta vai privāta īpašuma. Pasūtiet būvgružu konteineri 5 soļos. Reģistrējaties Zolt lietotnē Izvēlieties konteineru, kuru vēlaties pasūtīt, ņemot vērā jūsu pieteikto atkritumu veidu

Ievadiet konteinera piegādes adresi Norādiet nomas periodu un uzziniet pasūtijuma izmaksas Aizpildiet pieteikumu un pasūtiet konteineri Zolt lietotnes funkcionalitāte: Konteineru pasūtīšana – šeit jūs var pasūtīt nepieciešamā izmēra konteineru: 5,5 m3 / 8,5 m3 / 10 m3 / 15 m3 / 20 m3 / 30 m3 / 40 m3, būvgružiem un citiem lielgabarīta atkritumiem. Profils – šeit saglabājas kontaktinformācija: vārds, uzvārds, kontakttālrunis, e –pasts, personas kods vai uzņēmuma rekvizīti, kurus jūs izmantosiet turpmākiem pasūtijumiem. Jūsu pasūtījumi – ērts jūsu pasūtijumu pārskats, kurā varat atrast iepriekšejos pasūtijumus vai atkārtot kādu no tiem no jauna Par ZOLT priekšrocībām.

Bezmaksas aplikācijas izmantošana. Garantēta 10 eiro atlaide pirmajam pasūtījumam. Izdevīgāko piedāvājumu salīdzināšana konteinera pasūtīšanai. Ērta un ātra konteineru pasūtīšana jūsu telefonā Aplikācijā pieejama apmaksa ar karti Pieejams lejupielādei App Store un Play veikalā. Vienlaicīgi piesakiet lielus atkritumu izvešanas apjomus; rūpējieties par vidi, savlaicīgi atbrīvojoties no bīstamiem atkritumiem, un saņemiet atlaides Zolt būvgružu savākšanas pakalpojumiem.

Doties uz konteinera pasūtījuma lapu?

Lejupielādēt mobilo aplikāciju, izmantojot Google Play un App Store