10€
Atlaide pirmajam pasūtījumam
Jaunas funkcijas lietotāju labākai pieredzei
Priecājamies jūs iepazīstināt ar mūsu jaunākajiem ZOLT platformas atjauninājumiem
16.10.2023

Priecājamies jūs iepazīstināt ar mūsu jaunākajiem ZOLT platformas atjauninājumiem. Mēs vienmēr rūpējamies par to, lai jūsu pieredze ir maksimāli ērta un efektīva. Minēsim dažas svarīgākās funkcijas, kuras pievienojām pavisam nesen:

1. Kalendārs ar konteineru zemākajām cenām. Tagad jums ir piekļuve kalendāram, kurā atbilstoši piegādes laikam, ir redzamas konteineru cenas. Salīdziniet un izvēlieties visizdevīgāko pasūtīšanas laiku!

2. Dienas zemākā cena konteinera piegādei. Tagad jūs varat pasūtīt konteineri bez fiksēta piegādes laika, tādējādi nodrošinot sev vēl zemāku un izdevīgāku konteinera piegādes maksu. Šī opcija ir lieliski piemērots tiem lietotājiem, kuriem nav būtisks konkrēts piegādes laiks.

3. Metāla utilizēšana par atlīdzību. Tagad jums ir iespēja utilizēt metālu un par to saņemt atlīdzību. Rūpējieties par apkārtējo vidi, utilizējiet metāla atkritumus un saņemiet līdzekļus savā norēķinu kontā!

4. Biotualešu Tocha noma. Tagad ZOLT platformā jūs varat nomāt dažādas Tocha zīmola tualetes. Biotualetes pasūtījumu ir viegli noformēt mūsu mājaslapā un pasūtīt ātru piegādi, izmantojot visas ZOLT aplikācijas priekšrocības.

5. Darba procesu automatizācija juridiskām personām. Mūsu korporatīvo klientu ērtībai, esam automatizējuši grāmatvedības, uzskaites un vadības procesus. Tagad jūs varat ieekonomēt laiku un resursus.

6. Nelieli tehniski uzlabojumi platformā. Papildus esam ieviesuši arī mazākus uzlabojumus platformā, lai pasūtījumu veikšanas procesu padarītu vēl ērtāku un intuitīvi saprotamāku.

Mēs strādājam, lai ZOLT būtu labākā un ērtākā platforma celtniecības un lielgabarīta atkritumu pārvaldībai, kā arī nodrošinām citus pakalpojumus vides ilgstpējas attīstībai. Paldies jums, ka paliekat ar mums un turpināt izmantot ZOLT platformu, tādējādi rūpējoties par apkārtējo vidi.

Doties uz konteinera pasūtījuma lapu?

Lejupielādēt mobilo aplikāciju, izmantojot Google Play un App Store